AGC chystá Koncert pro Teplice: Blue Rocket „okoření“ Kabáti


Blue Rocket kořeněný Kabáty – tak by se dal nazvat ojedinělý koncert, který se v sobotu 19. října od 15:00 odehraje v Zahradním domu v Teplicích. Pro všechny nejen Tepličáky jej přichystala společnost AGC Flat Glass Czech, která slaví několik kulatých výročí – především 130 let od zahájení výroby skla v Řetenicích a 50 let od využití technologie plavení skla.

Na co se mohou návštěvníci těšit? Především na skvělý rock v podání dlouholeté teplické kapely Blue Rocket, která si jako hosty pozvala tři členy skupiny Kabát, Radka „Hurvajse“ Hurčíka, Otu Váňu a Tomáše Krulicha. Mezi hosty budou také teplický patriot a muzikant Petr Kadlček, člen skupiny Doctor Victor Víťa „Mádl“ Chocholouš a majitel jediných hudebnin v Teplicích Jakub Fojtík. Vstup na akci je zdarma.

„Na konci tohoto týdne slavíme několik kulatých výročí spojených s naší společností AGC Flat Glass Czech a výrobou skla v Teplicích. Protože je naše společnost přirozenou součástí města Teplice, ve kterém sídlíme a které také dlouhodobě podporujeme mnoha aktivitami, rozhodli jsme se oslavu přenést přímo do města. A s kým jiným se spojit než s „kovanými“ Tepličáky, kterými jsou skupina Blue Rocket nebo členové skupiny Kabát. Zveme proto všechny, nejen Tepličáky, na skvělou muziku,“ řekl Libor Sehnal, manažer lidských zdrojů AGC Flat Glass Czech.

 

 


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*