Blíží se ústecké Grand Prix Northbohemia v karate

  •  

V sobotu 19. října se opět do Ústí sjedou – zástupci zatím přihlášených 10 zemí – na tradiční mezinárodní GRAND PRIX NORTHBOHEMIA 2019 v karate. Novinkou letošní soutěže je místo konání.

„Hala Sportcentra Sluneta je výborná, ale nám již prostorově nestačí“, řekl ředitel soutěže Josef Rajchert a dodal „ díky podpoře města Ústí nad Labem a pochopení jeho zastupitelstva, jsme se mohli rozmáchnout do prostor Zimního stadionu. Bude to pro nás organizační novinka, ale jistě to zvládneme a nabídneme téměř šesti stovkám soutěžících větší prostorový komfort“. Do soutěže se zatím přihlásili závodníci z Indie, Saudské Arábie, Rakouska, Slovenska, Německa, Arménie, Angoly a nejpočetněji z Ukrajiny.

V minulosti se turnaje zúčastňovali i týmy ze Skandinávie, ale v letošním roce mají svou soutěž v tomto termínu ve Švédsku. Stejně tak se narodila velká soutěž v Rakousku nebo v Německu a Polsku. „Nebojíme se menší účasti, protože poskytujeme perfektní servis a dobrou soutěž. Věhlas nám zajišťuje i poněkolikáté udělená záštita primátora města a hejtmana kraje. Město Ústí nad Labem zařadilo soutěž mezi akce mimořádného významu s dotační podporou, čehož si velmi vážíme“, uzavřel s pozvánkou na tento tradiční turnaj, kde je vstup zdarma, Rajchert.

Josef Rajchert, Sport Union Ústí nad Labem


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*