DOPORUČUJEME: Milada Run a novinka Active Park


Organizátoři běžecké akce Milada Run, která se koná 1. června, připravují na jezeře Milada velký program pro všechny návštěvníky. Třetí ročník nabídne nejen pestré sportovní vyžití, ale také větší komfort, rozšířené doprovodné aktivity i hodnotné ceny pro vítěze.

Nebudou chybět originální medaile nebo drobná překvapení v rámci startovného pro všechny závodníky. Sportovní část, kterou tvoří dětské závody, rodinné běhy a hlavní trasy na 5, 10 a 21 km letos rozšíří štafetový závod dvojic 2RUN.

Změny čeká zázemí. Kromě šaten, úschovny oblečení, úschovny kol, sociálního zázemí nebo velkého pódia bude nově možnost posezení ve velkokapacitním stanu nebo pod několika slunečníky. Největší novinkou je však pestrý a výrazně rozšířený doprovodný program. Den plný zážitků pro celou rodinu pod názvem Milada Active Park láká na soutěže a hry pro děti, skákací hrad, trial show, malování na obličej, půjčovnu paddleboardů, fotokoutek, ukázky hasičů a mnoho dalšího.

Pozvání na akci přijala také olympionička Denisa Rosolová a další sportovci nejen z běžeckého prostředí. Nebude tak opět chybět velká autogramiáda.

Přijďte se nejen pobavit, ale hlavně si zasportovat na největší přírodní běh na Ústecku a nenechte si utéct hezký den plný zážitků pro celou rodinu v unikátním prostředí Milada. Registrace do jednotlivých závodů probíhá online na webu www.miladatour.cz.  Vstupné do Milada Active Parku je zdarma.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*