Dubský klub Leonidas v Praze zápasil proti Slovinsku i proti domácím


Uskutečnilo se druhé kolo Mistrovství ČR Muay Thai pořádané C.M.T.A v pražské TJ Spoje. Pro velkou účast se celé kolo pořádalo na dvou rinzích, kde nás čekalo přes padesát zápasů. Náš klub Leonidas Gym Muay Thai Dubí vyslal do boje pět dětí.

Dva z nich měli soupeře ze Slovinska, a to Český reprezentant Tomáš Barták proti Slovinskému borci a dále pak náš začátečník Karel Franc proti stejně zkušenému Slovinci. Další dva zápasy jsme měli proti českým borcům a jeden proti Teplickému TKB. V pátem zápase na juniorském ringu se utkali reprezentanti Slovinska a České republiky, Tomáš Barták 15 let, se hned od začátku zápasu opřel do svého Slovinského soka a sérií tvrdých úderu ho ke konci prvního kola dostal do prvního počítání.

Po pauze se Slovinsky bojovník vzpamatoval a chtěl Tomášovi ukázat, že to lehké mít nebude, jeho útok však Tomáš rychle přerušil tvrdými direkty a opět přebral noty zápasu na svojí stranu. Během pár sekund poslal soka opět do počítání a následně znova. Slovinec se ovšem nevzdával a chtěl pokračovat v boji. Po startu Tomáš vyskočil a zasáhl soupeře ve skoku loktem, ihned zaklinčoval a sérií kolen na hlavu zápas ukončil KO. Což byl pro náš klub skvělý začátek. Podpořit a pomoci s přípravou také přijeli naši závodníci Matěj Šimůnek, Šimon Verner a Nicol Černá a jako pomoc přijel i David Štajnc, který dělal časoměřiče na ringu juniorů.

Ladislav Horejš, Leonidas Gym Muay Thai Dubí


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*