Festival Labefest se vrací

Foto: FB festivalu

Proticovidová opatření loni hudební festival Labefest v Děčíně úplně zrušila, alespoň symbolicky ho pořadatelé nahradili úspěšnou podzimní hudební akcí Tyršfest. Letos ale nic nebrání tomu, aby v květnu děčínské Smetanovo nábřeží znovu ožilo v plné parádě. V nejkrásnějším z festivalových areálů na břehu Labe, na Smetanově nábřeží v Děčíně, přímo pod děčínským zámkem, se 20. a 21. května vystřídají interpreti, jako jsou Divokej Bill, Horkýže Slíže, Dalibor Janda, Kapitán Demo, Kamil Střihavka a mnoho dalších.

Kromě skvělého hudebního programu doprovází Labefest jako vždy legendární adrenalinová výzva Adrenalin challenge, kdy si mohou nejen sportovní fajnšmekři užít unikátní přelanění přes kaňon Labe, skok z mostu, jízdu na vodním skútru, lezení po skále a mnoho dalších disciplín, na své si přijdou i děti. Je již tradicí, že si Extreme Travers, jež vede z Pastýřské stěny do věže děčínského zámku, vyzkouší některý z interpretů. V roce 2019 to byl Vojta Kotek z kapely TH!S, před ním švagr Tomáše Kluse, Pekař nebo Kuba Ryba z kapely Rybičky 48. Na to, kdo bude odvážlivcem tohoto roku, si ještě musíme počkat.

„Po dvou letech se můžeme v rámci městských slavností opět těšit na plnohodnotný program. Setkáme se na krásném místě ve skvělé atmosféře, pojďme si opravdu užít Děčín a dělat jej božím. Podařilo se sestavit zajímavý line-up i doprovodný program. Město ožije na několik víkendů pestrým vyžitím, prostě pojďme ven, pojďme se bavit, znovu se nadechnout a užít si celé slavnosti. Zveme do Děčína celé rodiny, každý si najde to své. Sledujte program na www.idecin.cz, www.labefest.cz,“ uvedl za pořadatele Igor Bayer.

Pořadatelé dávají šanci mladým kapelám v soutěži Labefest talent 2022!

Vítěz letošního ročníku soutěže Labefest Talent dostane šanci doplnit sobotní festivalový program. Kapely, které si chtějí zahrát po boku předních českých interpretů, nechť zašlou své nahrávky a odkaz na videoklip do 20.dubna na e-mail Talent@labefest.cz. Odborná porota následně vybere finalisty, ze kterých vyberete vy vítěze.

Vstupenky v limitované edici za nejnižší možnou cenu do 30. dubna za 250 Kč a od 1. května za 290 Kč (bez manipulačních poplatků) lze zakoupit v předprodejních sítích vstupenkadecin.cz a ticketstream.cz.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*