Festival Labefest – víkend, ve kterém Děčín ožije


V nejkrásnějším z festivalových areálů na břehu Labe, na Smetanově nábřeží v Děčíně, přímo pod děčínským zámkem, se 15. a 16. května koná tradiční velký děčínský hudební svátek pro celou rodinu – Festival Labefest 2020.

Kromě skvělého hudebního programu, který tvoří špičky populární hudby, jako jsou Wohnout, Pokáč, Horkýže Slíže, Mirai a mnoho dalších, přináší festival řadu novinek. Už několik let hudební program doprovází adrenalinové klání Adrenalin challenge, kdy si mohou nejen sportovní fajnšmekři vyzkoušet skok z mostu, lezení po skále nebo přelet nad řekou Labe. Je již tradicí, že si Extreme travers, jež vede z Pastýřské stěny do okna protějšího zámku, vyzkouší některý z účinkujících.

V roce 2019 to byl Vojta Kotek z kapely TH!S, před ním švagr Tomáše Kluse, Pekař nebo Kuba Ryba z kapely Rybičky 48. Na to, kdo bude odvážlivcem roku 2020, si ještě musíme počkat. Chybět nebude tradiční páteční slavnostní ohňostroj a řada dalších doprovodných aktivit pro děti i dospělé, na Mariánské louce – dřevosochání a Běláskové klání.  Program festivalu se rozšíří ještě o Historické májové trhy na děčínském zámku.

„Labefest 2020 čekají pozitivní změny, můžeme se těšit na obohacení programu, kdy kromě unikátní adrenalinové výzvy Adrenalin Challenge, dřevosochání a dětského Běláskového klání dojde k propojení s Historickými májovými trhy na děčínském zámku. Zveme na víkend do Děčína celé rodiny, každý si najde to své, není důvod zůstávat doma. Nabízíme široké spektrum vyžití, a to za doprovodu těch nejpopulárnějších kapel. Hravě se dá stihnout vše, co vás zajímá, bez obav, sledujte program na www.labefest.cz,“ uvedl za pořadatele Igor Bayer.

I v roce 2020 dostanou šanci doplnit program mladé talentované kapely, které mají možnost vybrat sami návštěvníci. Labefest tak hledá svůj Talent! Pravidla budou opět k dispozici na stránkách a Facebooku festivalu.

Vstupenky v limitované edici za 200 Kč (bez manipulačních poplatků) lze zakoupit v předprodejních sítích vstupenkadecin.cz a Ticketstream.cz – bit.ly/Labefest2020.

 

 


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*