Foto: Rekonstrukce Podhájí

  •  

Areál V Podhájí prošel rekonstrukcí. Cílem rekonstrukce je přispět ke zpříjemnění prostředí pro onkologické pacienty i jejich ošetřující personál.

„Pro onkologické pacienty je nyní nově k dispozici prostorný aplikační sál se 14 novými polohovacími křesly a s vlastním sociálním zázemím, velkoplošnými TV přijímači a připojením na internet, čekárna se šatními skříňkami a sociálním zařízením včetně bezbariérového WC. Vznikly zde dvě moderně vybavené ambulance klinické onkologie s kabinkami pro pacienty, kancelář mobilního hospicu a paliativní ambulance. Personál má k dispozici novou přípravnu s velínem, denní místnost, sociální zázemí, skladové prostory a technické místnosti,“ uvedla Martina Chodacká, primářka onkologie ústecké Masarykovy nemocnice a Nemocnice Chomutov.

Onkologické oddělení je součástí Komplexního onkologického centra (KOC) v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem a má spolupracující pracoviště v Nemocnici Chomutov a je zároveň jedním ze třinácti komplexních onkologických center v České republice. Ročně projde stacionářem téměř 4500 pacientů.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*