Foto: V Teplicích se vyhlašovala osobnost roku


V teplickém Zahradním domě se vyhlašovala anketa Osobnost roku 2018 Ústeckého kraje. Cena je vyhlašována v pěti kategoriích a v kategorii podnikání a management byl mezi nominovanými také Libor Sehnal, manažer lidských zdrojů společnosti AGC Czech Flat Glass v Teplicích.

Co na nominaci v anketě říkáte?

Samozřejmě si nominace velice vážím, velmi mě potěšila.

Myslíte si, že vaše nominace souvisí i s tím, že AGC dlouhodobě vede žebříčky soutěže Nejlepší zaměstnavatel roku Ústeckého kraje?

Těžko říct, já pohybuji na více frontách. Mimo jiné i na poli ústecké univerzity, jako předseda správní rady. Snažíme se dělat nějaké aktivity v rámci společenské odpovědnosti v rámci odborů a navíc jsem člověkem, který kromě práce dělá i celou řadu jiných věcí, takže těžko říct, co k tomu konkrétně vedlo.

Jak se AGC vedlo v minulém roce a jak vidíte rok letošní?

Loni se AGC nevedlo úplně dobře, protože jsme se potýkali s technickými problémy ve výrobě a samozřejmě tyto problémy přetrvávají i v letošním roce, takže rok 2019, z hlediska dosažení cílů, které máme, bude poměrně složitý.

Anketa Osobnost roku má vedle kategorie podnikání a management další čtyři, veřejná správa, kultura, sport a dobrý skutek. Kandidáty v jednotlivých kategoriích, kteří v daném roce významně ovlivňují život v Ústeckém kraji, nominuje odborná porota. O vítězích pak hlasuje laická veřejnost. Nad akcí převzal osobní záštitu hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, který předával zvláštní ceny poroty.

Výsledky ankety Osobnost roku 2018 Ústeckého kraje:

Podnikání a management: Jiří Dušek, jednatel firmy Infinity Energy z Ústí nad Labem

Veřejná správa: Helena Hingarová, vede artefilektickou skupinu Diakonie ČCE v Litoměřicích

Kultura: PhDr. Radka Růžičková, Ph.D., nastartovala Galerii v Zahradním domě v Teplicích

Sport: MUDr. Miroslav Urban, zakladatel Hopman Teamu Žatec, organizátor běžeckých závodů

Dobrý skutek: Elektrárna Ledvice Skupiny ČEZ, otevřela pro veřejnost prosklenou vyhlídku ve výšce 144 metrů

Zvláštní ceny poroty: Ing. Lenka Machaloušová, ředitelka Arkadie, MUDr. Jan Štěrba, primář teplických lázní a lékař teplických fotbalistů, Jaroslav Kubera, bývalý teplický primátor a předseda Senátu.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*