Hned čtyři požáry zaměstnaly hasiče v našem kraji


První byl nahlášen na Štědrý den v 16:21 v Kostelci nad Ohří na Litoměřicku, kde hořela garáž se dvěma zaparkovanými auty.

„Hasiči nasadili tři vodní proudy. Hořela obě zaparkovaná auta. Hasiči z garáže vynesli tlakovou lahev a kanystry s naftou, a ochladili je. Požár zlikvidovali v 17:58. Pravděpodobná příčina vzniku požáru byla technická závada na autobaterii v nabíječce. Předběžně odhadnutá škoda 700 tisíc korun,“ popisuje mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan.

Krátce před 18:00 byl nahlášen požár v ústecké Masarykově ulici, u polikliniky. Hořel vánoční stromeček, který chytl od prskavky. Požár byl uhašen před příjezdem jednotky ručním hasicím přístrojem. Hasiči pak zbytek stromečku dohasili a byt odvětrali.

Před půl osmou večer vyjeli hasiči k požáru rodinného domu v Ústí nad Labem – Klíši, v ulici V Přírodě. Hořelo v obýváku propojeném s kuchyní kvůli nedbalosti při zapalování prskavky. Hasiči požár zlikvidovali ve 20:14.

Dnes ráno po půl šesté byl nahlášen požár v Obvodové ulici v Ústí nad Labem – Krásném Březně. Hořel závěs a papír. Požár byl uhašen ještě před příjezdem jednotky.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*