Informace pro pacientky ve Vejprtech


Po zrušení ordinace ve Vejprtech mohou ženy navštěvovat gynekologické a porodnické oddělení chomutovské nemocnice. O ukončení spolupráce chomutovské nemocnice a městem Vejprty k 31. prosinci, rozhodlo vejprtské zastupitelstvo.

„Vzhledem k faktu, že jde o jednostranný akt, se kterým nesouhlasíme, hodláme i nadále zachovat možnost gynekologické péče od chomutovských lékařů. Pacientkám, které budou mít i nadále o tuto péči zájem, nabízíme gynekologickou ambulanci v nemocnici v Chomutově. Objednání je a bude možné na telefonním čísle 474 447 556. V této ambulanci bude dostupná i dosavadní zdravotní dokumentace,“ informoval primář chomutovského gynekologicko porodnického oddělení Michal Zeman.

Těhotným pacientkám bude péče zajištěna až do konce těhotenství v těhotenské poradně v nemocnici v Chomutově (budova D, 5. nadzemní podlaží). Během pracovních dnů tato ambulance funguje bez objednání od 8:30 a 10:00 hodin.

„Za případné nepříjemnosti se pacientkám omlouváme, ale vzniklá situace není naším rozhodnutím a eventuální dopady s námi nebyly konzultovány,“ zdůraznil primář Zeman.