Kraj představuje cykloturistickou nabídku v Praze

?
  •  

Sedmý ročník cyklistického veletrhu For Bikes probíhá od 1. – 3. dubna 2016 na letňanském výstavišti PVA EXPO Praha.

Veletrh představuje novinky v nadcházející sezoně v oblasti cykloturistických regionů a cykloturistických spotřebních výrobků.

Ústecký kraj výrazně investoval do rozvoje cykloturistiky, na čtyřech páteřních cyklostezkách je buď úplným, nebo většinovým investorem. Za poslední tři roky se dobudovala cyklostezka Labe a Ploučnice a byl dokončen projekt Cykloregion Krušné hory, jehož součástí je Krušnohorská magistrála. Poslední páteřní cyklostezka Ústeckého kraje Ohře bude ještě velká porce práce, ale proznačování a projektové práce byly zahájeny.

Ústecký kraj ve své veletržní expozici na 24 m2 prezentuje prostřednictvím destinačních agentur Ústeckého kraje České středohoří, Krušné hory a Dolní Poohří kompletní cykloturistickou nabídku. Pro návštěvníky je připravena řada propagačních tiskovin, zájem je především o oficiálního průvodce po Labské stezce Handbuch 2016 a cyklomapu Cykloregionu Krušné hory. Destinační agentury doplňují nabídku informacemi o turistických atraktivitách podél cyklostezek, možnostech ubytování v cyklokempech a penzionech. Fenoménem mezi cyklostezkami je Labská stezka, kterou Ústecký kraj pro pohodlí cyklistů doplnil novými odpočívadly a dokončuje osazení mobilními buňkami, které budou sloužit jako sociální zařízení na trase.

Ústecký kraj prezentuje kompletní cykloturistickou nabídku také na www.branadocech.cz, www.ceskestredohori.info, a www.krusnehorynakole.cz.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*