Lounská plavecká je Stavbou Ústeckého kraje 2021

Vítězové soutěže. Foto: kr-ustecky.cz

Devátý ročník soutěže Stavba Ústeckého kraje ovládly Louny, které obsadily hned dvě vítězné příčky. První místo si odnesla Městská plavecká hala v Lounech, která tak získala titul Stavba Ústeckého kraje 2021. Druhou příčku obsadila rekonstrukce objektu kulturního střediska města Chlumec na Městském úřadě. A na třetím místě se umístil Zelený dům v Lounech.

„Soutěže jako je tato velmi vítám. Jsou motivací pro architekty, stavební firmy i další subjekty spjaté se stavitelstvím. Dokazují, že kvalitně odvedená práce, která stojí za výstavbou nových objektů či rekonstrukcí stávajících budov, je obrovsky ceněna, a to nejen mezi odborníky. Zároveň mohou motivovat mladé generace ke studiu stavebních oborů,“ vyjádřil se k významu soutěže hejtman Jan Schiller.

Architekti a zhotovitelé si převzali ocenění z rukou Jana Schillera, hejtmana Ústeckého kraje, Zbyňka Pěnky, předsedy Okresní hospodářské komory v Litoměřicích, a Martina Mandíka, předsedy Oblastní kanceláře Ústí nad Labem České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

 


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*