Místo kolekcí si zaměstnanci z AGC na Vánoce odnesou kapry


V AGC Automotive Czech si zaměstnanci na Vánoce odnesou kapry. Již podruhé se firma rozhodla lidem ulehčit práci se sháněním vánočního kapra. Zdarma si jej mohou odnést přímo z areálu největšího výrobce automobilových skel.

Vloni jich management firmy vlastnoručně rozdal na 2 000 a letos v Chudeřicích na Teplicku očekávají zhruba stejné množství. Rybáři je společně s managementem firmy budou rozdávat od středy do pátku.

„Letos již podruhé jsme se rozhodli našim zaměstnancům zpříjemnit nejkrásnější svátky v roce tím, že jim na štědrovečerní stůl věnujeme typického českého kapra. Vloni jsme jich vydali na 2000 a letos bych jich mělo být zhruba stejně. Už se všichni na příjemnou vánoční atmosféru těšíme,“ říká Luděk Steklý, generální ředitel AGC Automotive Czech.

Součástí vydávání kaprů bude také doprovodný program. „Lidé si budou moci dát rybí polévku, vánoční punč, vánoční cukroví. Je připraven také dětský koutek. Sádky s kapry přivezou rybáři přímo před hlavní vrátnici závodu v Chudeřicích. Rozdávání kaprů se pak uskuteční od středy 19. do pátku 21. prosince,“ dodává Tomáš Brokeš, personální ředitel AGC Automotive Czech.

Vedle kaprů firma před Vánoci zaměstnancům vyplatila také 14. plat, který dosáhl výše téměř 100 procent průměrného výdělku každého zaměstnance.

AGC Automotive Czech v Chudeřicích je největším závodem na výrobu autoskel skupiny AGC a jedním z největších a nejkomplexnějších v Evropě. Zaměstnává přes 2500 lidí. Skupina AGC je největším světovým výrobcem plochého skla.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*