Mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník proměnil nominaci, stal se vítězem


Vítězem kategorie Tiskový mluvčí – státní správa byl v rámci 15. ročníku oborové soutěže Lemur – Česká cena za public relations 2020 vyhlášen mluvčí záchranky Ústeckého kraje Prokop Voleník.

„Už nominace v TOP 5 byla pro mě velkým překvapením, samotného vítězství si velmi vážím, ale rozhodně to nepovažuji pouze za svůj úspěch, ale za úspěch celé Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje. Mám kolem sebe skvělé kolegy a lidi, na které se mohu profesně i lidsky spolehnout, pracujeme na skvělých projektech, které mají smysl a snažíme se naši práci přiblížit co nejvíce laické veřejnosti. Chtěl bych zároveň poděkovat všem spolupracovníkům, kolegům i kolegyním za podporu,“ uvedl k vítězství mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník.

Na druhém místě se v rámci kategorie Tiskový mluvčí – státní správa umístil Jiří Fröhlich z České obchodní inspekce a na třetím místě Jan Rýdl z Ředitelství silnic a dálnic. Slavnostní předávání cen se poprvé konalo online nejen z Centra současného umění DOX+ v Praze a večerem provázel herec a moderátor Mikuláš Křen.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*