Na mostecký autodrom dorazí Autokoncerty. Užijte si show přímo z vašeho auta!


Hudební live produkce a letní festivaly ani v tomto období pandemie rozhodně nekončí. Na mosteckém autodromu se připravují Autokoncerty.

První odstartují už o víkendu 22. a 23. května. A vy nebudete muset vůbec opustit vaše auto a hudbu si tak užijete v bezpečí se svými nejbližšími. V pátek čeká návštěvníky vystoupení Leoše Mareše DJ Show Live, v sobotu pak na podium dorazí Ewa Farna a Slza. Veškerá opatření jsou konzultována s Krajskou hygienickou stanicí. Autokoncertem podpoří pořadatelé zdravotníky a záchranáře Ústeckého kraje. Prodej vstupenek už je v plném proudu.

Oba koncerty začnou vždy ve 20:00 hodin. Brány Autodromu v Mostě se otevřou už o tři hodiny dříve. Připravujeme i další koncerty, kde pro vás právě teď domlouváme vystoupení například Mirai, Olgy Lounové, Xindl X a dalších hudebníků. Abychom si mohli všichni společně Autokoncerty vychutnat, musí každý návštěvník dodržovat přísná hygienická a bezpečnostní opatření.  Pořadatelé vás vždy zaparkují na určené místo, z vozidel se během koncertu nesmí vystupovat a mezi vozy bude odstup. Stejně kvalitní zvuk bude v každém voze, hudební show uslyšíte nejen přímo z pódia, ale jednáme také o vysílací FM frekvenci na vašich autorádiích. Konkrétní opatření najdete už nyní na webu www.autokoncerty.cz.

„Autodrom Most si vzal spolupořadatelství opravdu za své, umělci nám vycházejí vstříc a velmi pomáhají i partneři.  Spolupracuje s námi i velké množství skvělých dodavatelů, od těch s technickým zázemím až po pořadatelskou službu. Všem patří velké díky. Máme speciální parkovací místa i pro členy složek Integrovaného záchranného systému našeho kraje, právě jako malé poděkování za jejich práci,“ uvedl hlavní pořadatel a majitel agentury Dream PRO Luboš Machoň.

Kromě standardních vstupenek si budete moct zakoupit i VIP vstup, se kterým se dostanete až přímo pod hudební stage. Vstupenky budou v prodeji přímo online na webu www.autokoncerty.cz. Prodej zajišťuje Ticketportal.

Vystoupení hudebníků si budou moct návštěvníci vychutnat na podiu velkém 12 x 10 metrů s šedesátimetrovým navazujícím molem. Podél stage budou navíc i velké led obrazovky, takže všichni návštěvníci uvidí opravdu každý detail show na podiu.

 


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*