Nalezený muž byl zavražděn, policie hledá svědky

  •  

Ve čtvrtek před polednem přijala policie na lince 158 od náhodného svědka oznámení o nálezu těla muže, které se nacházelo v zalesněném prostoru v katastru obce Bítozeves na Lounsku.

„Prvotní indicie směřovaly k podezření na násilnou smrt.  Na základě toho na místo vyjeli krajští policisté a soudní lékař.  Ohledáním těla mladého muže se podezření na cizí zavinění potvrdilo. Přesnou příčinu úmrtí stanoví až nařízená soudní pitva,“ říká Alena Bartošová, mluvčí policie Ústeckého kraje.

Případ si převzali krajští kriminalisté, kteří na místě pracovali do večerních hodin. Zároveň zahájili úkony trestního řízení pro zvlášť závažný zločin vraždy. Po pachateli usilovně policisté pátrají. Nadále také pokračují v úkonech trestního řízení; zajišťují a vyhodnocují důkazní materiál a vyslýchají osoby.

V souvislosti s případem kriminalisté žádají veřejnost o případné svědectví, které by jim mohlo pomoci s objasněním zločinu.

„Policie žádá občany, kteří se od pátku 19. ledna do dopoledních hodin 25. ledna, pohybovali v okolí místa nálezu těla, tj. v katastru obce Bítozeves – viz. znázorněná mapa. Jakékoliv informace přijmeme na lince 158,“ dodává policejní mluvčí.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*