Padesát tisíc korun získalo darem onkologické centrum

  •  

Ústecká kapela The Boom, která letos slaví 27. výročí vzniku, uspořádala v ústeckém Domě kultury tradiční vánoční charitativní koncert. Generálním partnerem koncertu byla, stejně jako v minulých letech, společnost Adler Czech, která letos věnovala Onkologickému oddělení Masarykovy nemocnice 50 tisíc Kč.

Primářka Onkologického oddělení ústecké Masarykovy nemocnice a Nemocnice Chomutov Martina Chodacká uvedla, že veškeré finanční prostředky získané od roku 2013 z benefičních koncertů hudební skupiny The Boom a společnosti Adler jsou využívány ke zlepšování a zpříjemňování interiérů Onkologického oddělení Masarykovy nemocnicejak na lůžkových stanicích, tak v ambulantních prostorech.

„Díky letité finanční podpoře byly nově vybudovány společenské místnosti pro pacienty, pacientská jídelna a byly zakoupeny a nainstalovány ve všech pacientských pokojích velkoplošné televizní přijímače. I nadále budou tyto finanční prostředky využívány k dalšímu vylepšování prostředí  pro naše pacienty. Za dlouholetou finanční podporu ústeckého pracoviště onkologie hudební skupině The Boom a firmě Adler velmi děkujeme a velmi si jejich podpory ceníme,“ dodala  Martina Chodacká.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*