Policisté pátrají po dvou dívkách


Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po dvou dívkách z Litoměřicka. U dívek je předpoklad, že by se mohly pohybovat na Ústecku. Do současné doby se ani jedna z dívek nevrátila domů a nepodala o sobě žádnou zprávu.

„Patricie Šťastná byla naposledy spatřena v úterý 22. ledna okolo 05:30 hodin v Dlažkovicích před odchodem do školy v Litoměřicích, kam nedorazila. Je vysoká 170 cm, střední postavy, má hnědé oči, dlouhé hnědé rovné vlasy. V době odchodu byla oblečena do hnědé bundy s kožíškem, černých „džín“ s tzv. „potrhanými koleny“, na nohou měla černé boty s kamínky a při sobě měla tašku značky Nike,“ říká policejní mluvčí Daniel Vítek.

Druhá pohřešovaná by se také mohla pohybovat na Ústecku. „Patricie Čonková byla naposledy spatřena v úterý 22. listopadu 2018 okolo 05:00 hodin v Dlažkovicích před odchodem do školy v Litoměřicích, kam již nedorazila. Pohřešovaná je vysoká 158cm, hubené postavy, má hnědé vlasy, modré oči a měla by nosit dioptrické brýle. V době odchodu byla oblečena do černé bundy v délce pod zadek, černých legín se zelenými pruhy na bocích, na nohou měla černé boty se stříbrnými cvočky, na hlavě černou čepici s šedou bambulí a při sobě měla černou kabelku,“ popisuje druhou pohřešovanou policejní mluvčí.

Jakékoliv informace k výskytu pohřešovaných dívek sdělte na linku 158, popřípadě na čísle 974 436 456, v pracovní dny v době 7 – 15 hodin nebo na nebližší policejní služebnu.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*