Senioři se utkali v netradičních disciplínách


Letošní sportovní hry, které se dnes konaly na hřišti v Koštanech přilákaly několik desítek seniorů z celého Ústeckého kraje. Sedmnáct sedmičlenných týmů soutěžilo v nejrůznějších netradičních disciplínách, jako je běh s kolečkem, šipky nebo házení na basketbalový koš.

„Jménem pana hejtmana vás všechny zdravím, na této akci jsem poprvé, ale hodně pozitivního jsem o ní slyšel. Všem přeji hodně úspěchů a vítězi budeme držet palce i v mezinárodní soutěži, aby Ústecký kraj a jeho reprezentanti dopadli, co nejlépe,“ řekl úvodem krajský radní pro oblast sociálních věcí Miroslav Andrt, který přijel týmy podpořit.

Letos se stali nejlepším družstvem senioři z Dubí. Ti navíc budou reprezentovat náš kraj na Mezinárodních sportovních hrách seniorů v Českých Budějovicích. Na druhém místě skončili tepličtí senioři ze Svazu civilizačních chorob a třetí skončil Svaz důchodců ČR z Hrobu. Své ceny dostalo i první tři nejlepší muži a ženy. Z žen byla nejlepší Paní Věra Vychoňová, za ní se umístila paní Jaroslava Šenkýřová a Alena Kozmanová. Z mužů pak Karel Holeček, následovaný Václavem Samkem a Josefem Horňákem.

Krajské sportovní hry seniorů se konají pod záštitou hejtmana Oldřicha Bubeníčka, který podobné akce pro seniory podporuje každoročně.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*