Studentská unie bude vítat nejen prváky


Letní prázdniny jsou za námi a další v nedohlednu. Je na čase opět začít hýbat kulturním životem v Ústí. Studentská unie UJEP zve na akci pod názvem „Vítání prváků UJEP 2016“. Jedná se o úplně první událost Studentské unie UJEP v letošním semestru a tak byste neměli chybět ani vy ! Zveme nejen všechny studenty prvních ročníků, ale i ostatní, kteří s námi chtějí pořádně odstartovat nový akademický rok.

Letošní „Vítání prváků UJEP 2016“ se od všech předchozích liší – budeme totiž vítat a oslavovat nový akademický rok na dvou místech zároveň. Na hudební i doprovodný program se můžete těšit jak galerii Armaturka, tak v klubu VŠ bar.

Galerie Armaturka bude pulsovat pod hudební taktovkou interpretů, jako jsou Bratři, Aid Kid, nebo WWW Neurobeat. Nebudete ochuzeni ani o občerstvení, které zajistí Dva z kuchyně.  Ve VŠ baru se o zábavu postarají DJ Fefe Baker, Jekyll Beatmaker a DJ AUSTRALAN. Tančit se bude v rytmech d´n´b, funk, r´n´b, hip hop a electro. V doprovodném programu se můžete těšit na yoyo exhibici.

Absolutní samozřejmostí jsou samozřejmě welcome drinky, přípitek prváků, soutěže o fajn ceny. Těšíme se na Vás 12.10.2016 od 20:00 ve VŠ baru a Armaturce.

Václav Nágl, Studentská unie UJEP