The Boom připomenou vánočním koncert The Beatles


Ani letos nebudete ochuzeni o již 29. Vánoční koncert The Boom – Beatles Revival Band & Symphonic Orchestra. Uskuteční se v domě kultury 12. prosince od 19.30. Hostem akce bude legendární brněnská bigbeatová formace Synkopy 61. Po jejich vystoupení zahrají The Boom tradičně se svým orchestrem ve více než dvouhodinovém programu skladby z pozdějšího období tvorby The Beatles.

V originálních aranžích zaznějí známé hity jako Yesterday, Strawberry Fields Forever, All you need is Love a další. V programu zazní i Lennonovy a Harrisonovy skladby z éry po Beatles, např. Imagine nebo All things must pass. Na závěr koncertu zahrají The Boom Beatles Revival Band sérii skladeb z počátků Beatlemánie. Výtěžek koncertu, po odečtení nákladů, bude věnován na konto Komplexního onkologického centra Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem.

V přísálí bude současně s koncertem probíhat výstava fotografií The Boom zachycující atmosféru tří návštěv Liverpoolu a nejzajímavější okamžiky z historie skupiny a orchestru. Vstupenky v předprodeji zakoupíte za 180 korun. V den koncertu bude jejich cena 260 korun.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*