V Litvínově si můžete prohlédnout formuli


V srpnu odstartovalo dvouměsíční výstavní turné, během kterého se v osmi městech České republiky představí závodní monopost týmu Formule 1 Alfa Romeo Racing Orlen. Monopost bude teď k vidění až do 9. září v Litvínově na čerpací stanici Benzina u areálu Chempark.

„Věřím, že fanoušci Formule 1 i naši zákazníci využijí jedinečné příležitosti a prohlédnou si na našich čerpacích stanicích tento skvělý monopost. Ten se představí v celkem devíti lokalitách,“ řekl Tomasz Wiatrak, předseda představenstva skupiny Orlen Unipetrol.

Fanoušci mohou během turné vidět skutečný závodní monopost Formule 1 – přesně takový, kterým jezdili jezdci Alfa Romeo Racing. Ten do Česka dorazil přímo z turné po Polsku, následně bude pokračovat do Německa a poté se vrátí do Polska.

Technické informace a zajímavosti o vozu Alfa Romeo Sauber C-37 Ferrari Podvozek: monoblok z uhlíkového vlákna Pohonná soustava: motor Ferrari 062 EVO 1,6L, karbonová převodovka „quick-shift“ Volant: Sauber Motorsport Pneumatiky: Pirelli Délka: 5143 mm Šířka: 2000 mm Hmotnost: 733 kg (bez paliva, včetně pilota) Maximální rychlost během závodu: 378 km/h Zrychlení z 0 na 100: 2,6 vteřiny Zrychlení z 0 na 200: 4,8 vteřiny Rychlost zastávky v boxech: 2 až 2,5 vteřiny


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*