Bezplatné kurzy pro seniory v Mostě startují


O dva měsíce později proti původnímu plánu z důvodu restriktivních opatření proti šíření nemoci Covid-19 se senioři dočkají zahájení třetího ročníku úspěšného celorepublikového projektu Jedu s dobou. Jeho součástí jsou bezplatné kurzy, které pro řidiče a řidičky starší 65 let pořádá osm tuzemských center bezpečné jízdy. Jedním z nich je polygon mosteckého autodromu.

Pro seniory je v Mostě až do konce listopadu připraveno 14 kurzů v sedmi dnech. Dopolední kurz začíná v 8:00 hodin, odpolední v 14:00 hodin.

„Chtěli jsme zahájit už 29. března, pandemie koronaviru si ale vyžádala nucenou pauzu. Omezený pohyb obyvatel nám neumožnil od února prakticky žádné akce pro veřejnost uspořádat. Letošní premiéru tak máme až 24. května, v dopoledním i odpoledním kurzu zbývají poslední volná místa. Zájemci by tak s přihlášením neměli váhat,“ vysvětila ředitelka polygonu společnosti Autodrom Most Veronika Raková.

Senioři se mohou zaregistrovat na webových stránkách projektu Jedu s dobou, nebo na webových stránkách mosteckého autodromu, všechny termíny a kontaktní informace najdou zde.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*