Čínská televize natáčela i v našem kraji

Návštěva města Terezín
  •  

Čínská televize CCTV6 v několika krajích České republiky, v Praze a na karlovarském festivalu, natáčela od 30. června do 11. července 2017 další pokračování svého úspěšného programu. Divácky oblíbeným pořadem je World Film Report, který se natáčí již 16 let a čínským divákům bylo touto cestou představeno více než osmdesát zemí z celého světa. CCTV 6 (China Movie Channel) je součástí čínské státní televize a vysílá napříč celou Čínou.

V úterý 11. července celý natáčecí den patřil Ústeckému kraji. V úvodní části proběhla interview na Krajském úřadě Ústeckého kraje. Na otázky týkajících se našeho kraje, odpovídal radní Ústeckého kraje pro regionální rozvoj a cestovní ruch Zdeněk Matouš.

Poté se čínští filmaři zaměřili na Filmovou kancelář Ústeckého kraje, jejíž fungování přiblížila Barbora Hyšková z oddělení cestovního ruchu. V našem kraji se čínští filmaři vydali po stopách filmu Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň v Tiských stěnách, seriálu Mušketýři na Státním zámku Ploskovice a filmu Rytíři ze Šanghaje v Terezíně.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*