Děčín ožije Tyršfestem


V jednom z nejkrásnějších festivalových areálů na břehu Labe, na Smetanově nábřeží, přímo pod děčínským zámkem, se bude konat 18. září tradiční hudební zakončení prázdnin Tyršfest. Navíc letošní ročník bude pro všechny zdarma.

„Chceme, aby si lidé oddechli a pobavili se i za zrušený jarní Labefest. Proto jsme se rozhodli zrušit vstupné a dát možnost užít si tenhle hudební svátek naplno všem. Děčín i Děčíňáci si to po tom všem letos vážně moc zaslouží,“ uvedl za pořadatele festivalu Igor Bayer.

V multižánrovém programu si to své najde úplně každý. Na pódiu se vystřídají Lenka Filipová, Majk Spirit a Visací Zámek. Mezi účinkujícími nebude chybět ani domácí scéna, a tak se můžou návštěvníci těšit na The Remedy, Vomiště a New Chapter.

Na své si přijdou i sportovci, neboť Tyršfest hostí adrenalinové klání ADRENALIN CHALLENGE, které se tradičně koná v rámci festivalu Labefest, který se v tomto roce konat nemohl. Sportovní fajnšmekři si mohou vyzkoušet skok z mostu, lezení po skále nebo přelet nad řekou Labe.