Inovační centrum má nového šéfa


Nového ředitele má Inovační centrum Ústeckého kraje (ICUK). Stal se jím Martin Mata. Ve funkci střídá Tomáše Sivička.

„Od nového pana ředitele očekávám plnění cílů, které si ICUK stanovil a hlavně propojení firem, univerzity i kraje. Věřím, že právě pod jeho vedením dojde ve velkém k provázání podnikatelského sektoru i v rámci inovací či technologického pokroku. Panu řediteli velmi gratuluji a jsem přesvědčen, že se zlepší komunikace nejen s krajem, ale také nám bude ICUK partnerem i v naplnění věcí směrem k programu RE:START,“ uvedl náměstek hejtmana Martin Klika, který se výběrového řízení zúčastnil.

Pro Martina Matu byla výzva natolik zajímavá, že neváhal a do výběrového řízení se přihlásil. „Pokračovat po úspěšném startu, nebude jednoduché, nicméně do inovačního centra přináším pragmatický a realistický pohled, což může přinést našemu kraji jistý posun v otázce jednotlivých projektů a konečných dopadů,“ říká nový ředitel, který nastupuje do funkce už 1. června.

Jeho ambicí je spolek řídit a posouvat ho v oblasti naplňovaní strategie. A mezi další plány patří především navázat a pokračovat ve vřelých vztazích ke všem partnerům.

„Má první návštěva bude směřovat na půdu naši Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, následně na Krajskou hospodářskou komoru Ústeckého kraje, abych načerpal potřeby a přání „otců zakladatelů“. Velmi úzká spolupráce s vedením Ústeckého kraje, je pro mne samozřejmostí a moc se na ní těším,“ dodává Martin Mata.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*