Mimořádné ocenění dostala hasičská koordinátorka

  •  

Koordinátorka preventivně výchovné činnosti Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje por. Iva Karafiátová byla oceněna zlatou plaketou za významný přínos ve školství.

„V Ústeckém kraji každoročně organizuje okresní i krajské kolo pohybově vědomostní soutěže Mladý záchranář. Podařilo se jí rovněž prosadit zapojení do programu HASÍK CZ – Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva. V současnosti je vedoucí pracovní skupiny projektu Hasiči pro školy. Dále se sama aktivně účastní realizace preventivně výchovné činnosti u dětí všech věkových kategorií, opět s mimořádným osobním nasazením,“ popisuje práci oceněné Lukáš Marvan, mluvčí hasičů.

Ve středu bylo v krajském úřadu Ústeckého kraje uděleno dvanáct Cen náměstka za významný přínos ve školství a mezi oceněnými zlatou plaketou byla i Iva Karafiátová, která je více než deset let koordinátorkou preventivně výchovné činnosti. Za tuto dobu se jí podařilo dostat výchovu a vzdělávání v hasičské oblasti na mnohem vyšší úroveň.

„Pro celý Hasičský záchranný sbor České republiky se jedná o mimořádný úspěch, historicky se totiž jedná o první takové ocenění, které jeho příslušník obdržel,“ dodává mluvčí.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*