Na kontaktní kampaň sází KSČM


KSČM v Ústeckém kraji zahájila předvolební kampaň. V čele kandidátky střídá oblíbeného hejtmana Oldřicha Bubeníčka Radek Černý. Ten 17 let vedl obec Lovečkovice na Litoměřicku, působí také jako předseda komise pro zemědělství a venkov v krajském zastupitelstvu.

„Jsme stranou, která je ve vedení Ústeckého kraje osm let. A lidé, kteří vidí naši práci, a to co jsme v kraji dokázali, tak nám to mohou zúročit v nadcházejících krajských volbách,“ řekl lídr kandidátky KSČM do krajských voleb a dodal, že jsou strana, která je ochotná pracovat s kýmkoli, kdo bude spolupráci nakloněn a bude mít i obdobný program.

V programu strany se chce zaměřit především na kulturu, sport a především problémy v sociální oblasti, kterými je kraj poznamenaný.

Předvolební kampaň strana zahájila tiskovou konferencí na ústecké Větruši. Následovat budou mimo jiného především mítinky a setkání s lidmi. „Chceme vést pozitivní a kontaktní kampaň.  Jsou připraveny mítinky a krajský volební mítink, který se bude konat 23. září od 14:00 na Lidickém náměstí v Ústí nad Labem, kde představíme kandidáty, ale chybět nebude i doprovodný program,“ přiblížil Pavel Vodseďálek předseda OV KSČM Ústí nad Labem a sedmička na kandidátce do krajských voleb s tím, že na kampaň do krajských voleb mají vyčleněno 1,2 milionu korun.

„Chceme pokračovat v započaté práci a dál rozvíjet Ústecký kraj,“ uzavřel Pavel Vodseďálek a dodal, že teď už je to na lidech, jak se rozhodnou při říjnových krajských volbách.