Pivovarské v Letním kině mají kapely rády. Do Ústí se těší


Jeden z největších hudebních festivalů v Ústí nad Labem, Pivovarské slavnosti, se blíží. Už 9. června je přivítá Letní kino. Vůbec poprvé vystoupí na scéně pod širým nebem v Ústí podle Luboše Machoně z pořadatelské agentury Dream PRO legenda československé popmusic Peter Nagy se skupinou Indigo. Vystoupí také Tomáš Klus, Arakain, Děda Mládek Illegal Band nebo Cirkus Problem a řada ústeckých kapel.

Už za měsíc jsou v Letním kině Pivovarské slavnosti. V jakém stadiu jsou přípravy?

Přípravy vrcholí… Probíhají již i koordinační schůzky v Letním kině, rozmístění jednotlivých prodejních pozic piva, jídla a dalšího sortimentu, aby návštěvníci měli co největší komfort. Zároveň připravujeme doprovodný program, který se bude odehrávat jak na pódiu, tak mimo něj. Jako každý rok mimo jiné přivítáme sportovce z Ústí v čele s týmem amerického fotbalu Blades, kterého jako agentura finančně podporujeme. Programově je hotová i II. scéna v horní části Letního kina, která je určena zejména regionálním kapelám. Podrobný harmonogram celé akce najdete na  www.pivovarske.cz.

Vstupenky jsou nyní za 300 Kč a v ceně návštěvníci mají i 1 půllitr piva Březňák. Zakoupit si je lze na stáncích Sazka, na www.pivovarske.cz  nebo osobně na adrese Dream PRO, Hrnčířská 64/4, Ústí nad Labem, telefon 603 993 808.

Těší se účinkující do Ústí? Hrají tady rádi?

Všichni se moc těší na výborné ústecké publikum. Letní kino v Ústí je největší svého druhu v České republice a kapely to zde mají rády. Tomáš Klus zde hrál naposledy před pěti lety… a přišlo na něj přes 10 tisíc lidí.

Kolik druhů piv budou moci ochutnat návštěvníci slavností?

Na více jak 20 druhů piva přes různé druhy speciálů – Březňák, Zlatopramen, Krušovice a další…