Pomozte obnovit turismus v Českém Švýcarsku


Navštivte České Švýcarsko a ušetříte. Už od listopadu 2022 vyjde turisty noc strávená ve vybraných zařízeních v Českém Švýcarsku o 300 korun na osobu levněji. K tomu budou mít veřejnou dopravu po celém Ústeckém kraji zdarma. Sleva na ubytování je platná při rezervaci pobytu nejméně na dvě noci, maximálně na sedm nocí. Slevu snadno uplatníte přímo při rezervaci u ubytovatele, a to s pomocí voucheru, který bude od 1. listopadu k dostání na www.pomahej.ceskesvycarsko.cz.  Tam najdete i kompletní seznam ubytovacích zařízení, která se do akce zapojila. Každý návštěvník může čerpat výhodu pouze na jeden pobyt.

„V rámci projektu ubytovacích voucherů zajišťujeme nejen kompletní administrativní podporu pro ubytovatele, ale také informační linku pro návštěvníky. Ta je v provozu od 1. listopadu, a to každý den od 9 do 17 hodin, na čísle +420 775 55 27 89. Turismus v oblasti má oživit také probíhající marketingová kampaň, kterou jsme spustili na internetu, v rádiích, tištěných médiích i billboardech po celé České republice,“ upřesňuje Jan Šmíd, ředitel obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko.

Bezplatné jízdné

Tím ale výhody pro cestovatele nekončí. Všichni, kdo se v destinaci ubytují minimálně na dvě noci, mohou využít také bezplatnou veřejnou dopravu po celém Ústeckém kraji. Od ubytovatele obdrží unikátní kód, který jim při vložení do mobilní aplikace DÚKapka vygeneruje volnou jízdenku.

„Dlouhodobě se soustředíme na udržitelný cestovní ruch v rámci Ústeckého kraje. Bezplatnou dopravou se snažíme pozitivně motivovat návštěvníky, aby nechali auto doma nebo u hotelu a využili bohatou síť autobusové, vlakové a lodní dopravy v Českém Švýcarsku. Doprava zdarma do toho skvěle zapadá,“ dodává Jiří Válka, vedoucí oddělení cestovního ruchu Ústeckého kraje.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*