Při potyčce dvou mužů zemřelo dítě


Most zasáhla událost, která se stala v sobotu 27. května. Během incidentu, ke kterému došlo v ulici Rozmarýnová, zemřelo teprve čtyřleté dítě. „Je to obrovská tragédie. Tímto žádáme všechny o zachování piety k této tak smutné události. Nyní nechme pracovat orgány činné v trestním řízení, které nám zcela jistě dříve nebo později poskytnou relevantní informace o tomto incidentu. Rodině a ostatním pozůstalým vyjadřujeme upřímnou soustrast. Musíme se teď všichni spojit a věřit, že už k ničemu podobnému v našem městě nedojde,“ řekl primátor města Mostu Marek Hrvol.

Podle policejní mluvčí Miroslavy Glogovské se konflikt odehrál mezi dvěma muži, přičemž jeden z nich měl v náručí malé dítě. To při potyčce utrpělo bodnořezné zranění, jemuž i přes veškerou snahu zdravotníků o jeho záchranu na místě podlehlo. Policisté večer v souvislosti s událostí zadrželi dva muže,“ přibližuje tragickou událost policejní mluvčí.

Jednoho ze zadržených jednatřicetiletého muže obvinil podle policejní mluvčí v neděli krajský vyšetřovatel ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu a také z usmrcení z nedbalosti. „Vyšetřovatel podá státnímu zástupci podnět k jeho vzetí do vazby, o němž bude rozhodnuto v následujících dnech,“ dodává mluvčí.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*