Registrace do závodů Milada Tour spuštěny. Neváhejte


Milada Tour vstupuje do sedmé sezóny. Pořadatelé věří, že opět rozhýbe více než 1 500 sportovních nadšenců nejenom z našeho kraje. Tři závody, které spojuje unikátní lokalita v okolí jezera Milada, ale také profesionální organizace s množstvím doprovodných aktivit cílených hlavně pro rodiny.

„Seriál je známý svou rodinnou a přátelskou atmosférou, kde na startu vedle sebe stojí profi sportovci po boku hobbíků a společně si užijí závodní tratě. Vysokou úroveň a oblíbenost seriálu hodnotí také sami závodníci. Většina se vrací opakovaně,“ říká za pořadatele Michal Neustupa.

Tour zahájí 4. května Cyklozávod Milada se zázemím v Motoareálu Chabařovice. V červnu proběhne největší běžecký závod seriálu a to Milada Run startující přímo z hlavní pláže jezera Milada. V sobotu 8. června pořadatelé slibují bohatý doprovodný program s elitním běžeckým zastoupením. Celý seriál uzavře 14. prosince Winter Milada Run, při kterém nebude chybět čert, Mikuláš a výborná vánoční atmosféra s vyhlášením vítězů celkového pořadí Milada Tour 2024. Registrovat se můžete zde.