Řetenický závod AGC má nového ředitele


Novým ředitelem závodu Řetenice společnosti AGC Flat Glass Czech se stal Miloslav Zoula. Nahradil Jiřího Jangla, který po 39 letech, strávených ve skupině AGC a z toho posledních 11 let v pozici ředitele závodu Řetenice, odešel do důchodu. Miloslav Zoula bude řídit výrobu plochého skla, které je klíčovým produktem pro další zpracování v závodech AGC v České republice.

„V závodě se spouští mnoho nových projektů, což bude vyžadovat mnoho úsilí a práce. Máme zde velice zkušený a výborný tým zaměstnanců, takže věřím, že se nám povede závod dále posouvat, na čemž se chci aktivně podílet z pozice ředitele,“ říká ředitel závodu Řetenice AGC Flat Glass Czech Miloslav Zoula.

Miloslav Zoula pracuje ve společnosti AGC Flat Glass Czech od roku 1998, kdy nastoupil jako investiční specialista řízení výstavby. Zajišťoval výstavbu několika důležitých sklářských závodů skupiny například v ruském Klinu, v Chudeřicích nebo právě v Řetenicích, kde měl na starosti i rekonstrukci linky R1 na výrobu plochého skla s celosvětově unikátní technologií výroby. Od roku 2014 zastával na závodě pozici zástupce ředitele pro inženýrské služby.

Závod Řetenice je jedním z pěti v České republice v rámci skupiny AGC, která je největším světovým výrobcem plochého skla. Výrobní kapacita závodu Řetenice je 480 000 tun plochého skla ročně. V závodě pracuje v současnosti 620 zaměstnanců.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*