Rodičky a dětské pacienty ze Žatecka přijme Krajská zdravotní


Nemocnice v Žatci přerušila provoz dětského a novorozeneckého oddělení, Krajská zdravotní se svými pěti nemocnicemi je připravena rodičky a dětské pacienty přijímat.

„Krajská zdravotní patří se svými nemocnicemi v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě a Chomutově k předním poskytovatelům zdravotní péče v České republice. Proto považuji za zcela přirozené nabídnout obyvatelům oblasti, ve které nyní budou dětská a novorozenecká lůžka chybět, zázemí v některé z krajských nemocnic,“ uvedl Petr Fiala, generální ředitel Krajské zdravotní.

„Budoucím maminkám a dětským pacientům respektive jejich rodičům, které budou mít o tuto péči poskytovanou naší nemocnicí zájem, můžeme nabídnout kromě péče zkušených lékařů a sester také příjemné moderní prostředí nedávno zrekonstruovaného oddělení. Bližší informace lze získat na telefonním čísle 478 032 124, případně 478 032 164,“ informoval Petr Najman, ředitel mostecké nemocnice, Žatecku nejbližší krajské nemocnice.

„Jsme připraveni okamžitě přijímat rodičky ze Žatecka a zajistit jim kvalitní péči,“ potvrdil také Michal Zeman, zástupce ředitelky chomutovské nemocnice a primář gynekologického a porodnického oddělení.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*