Tříkrálovou sbírku zakončí tradiční koncert

  •  

Tříkrálovou sbírku zakončí Tříkrálový koncert, který se bude konat v Domově na Dómském pahorku v Litoměřicích. Koncert je poděkováním všem, kteří jakkoliv přispěli ke konání a organizaci Tříkrálové sbírky. Hosté se mohou těšit na vystoupení žáků Základní umělecké školy Litoměřice a malé občerstvení. Akci jako každý rok zaštiťuje litoměřický biskup Mons. Jan Baxant, starosta města Litoměřic Ladislav Chlupáč a místostarosta Litoměřic Pavel Grund. Koncert se uskuteční v pátek 12. ledna od 17:00 hodin.

Kasičky pak Farní charita Litoměřice rozpečetí 16. ledna v 9:00 hodin rovněž v Domově na Dómském pahorku za účasti zástupce města Litoměřice. Šedesát pět procent výtěžku, který byl vykoledován v Litoměřicích, je určen na pomoc nemocným, handicapovaným, seniorům, lidem v tísni a sociálně potřebným v regionu.

Farní charita by mimo jiné ráda pořídila příslušenství ke zvedáku pro seniory Charitního domova sv. Zdislava. „Doufáme, že v letošním roce bude Tříkrálová sbírka alespoň stejně úspěšná jako vloni a pomůže mnoha potřebným. Děkujeme všem dárcům i koledníkům za jejich ochotu a budeme rádi, když nám zachovají přízeň i do dalších let“, říká Roman Striženec, ředitel Farní charity Litoměřice.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*