AAA AUTO slavnostně otevřelo v Ústí nové autocentrum


Síť autocenter AAA AUTO dnes v Ústí nad Labem otevřela nové autocentrum. Najdete ho v Havířské ulici u obchodního centra Tamda, kam se po 20 letech přestěhovalo z již nevyhovující lokality. Čistě na prodejní ploše téměř 6000 m2 postupně nabídne až 300 vozů, tedy dvojnásobek toho, co na původní pobočce.

„Autocentrum se nyní po letech nachází v moderních prostorách jak pro klienty, tak pro pracovníky pobočky. Zvětšil se také prostor pro nabízené vozy. Již dnes máme k dispozici 270 aut. I na této pobočce jsme připraveni nabídnout klientům možnost nákupu vozu na úvěr a pojištění, které jim zprostředkují proškolení specialisté,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings, provozovatele mezinárodní sítě AAA AUTO.

Slavnostního otevření, které moderoval herec Richard Genzer, se zúčastnil i starosta městské části Ústí nad Labem-město Tomáš Kirbs. „Cílíme zejména na samotné Ústí s téměř 90 tisíci obyvateli, na města Děčín, Lovosice, Litoměřice či Bílinu, ale i na celý zbytek kraje. Postupně se chceme dostat na 220 prodaných aut měsíčně, péči o zákazníky a chod pobočky zajistí až 30 pracovníků,“ doplnila Karolína Topolová. Pobočka se nachází v Havířské ulici 352/17 v rámci nákupního centra Tamda.