Anna K. odstartuje turné v Chomutově


Oblíbená česká zpěvačka Anna K. opět roztančí své fanoušky v předvánočním čase. Na začátku listopadu vyrazí na tradiční akustické turné, které čítá celkem 10 zastávek. Během něj představí i vánoční písničku z připravovaného alba Údolí včel.

“Moc nás s kapelou baví tyto akustické koncerty na sezení, hrajeme je už několikátý rok, tradičně většinou v předvánočním čase. Naši fanoušci je také milují a pokaždé se ze židlí nakonec zvedají, tančí a zpívají s námi. Je to krásná energie, jak se z velmi poklidného koncertu pro sedící publikum stane takový kotel. Já to miluju,” vypráví nadšeně zpěvačka, která navíc letos po šesti letech vydala zbrusu nové album Údolí včel. To vyšlo 20.10. a fanoušci si ho budou moci pořídit i během turné.
Anna K. slibuje, že na koncertech určitě zazní i něco z nového alba. “Jsem moc zvědavá na reakce, dokonce mám asi po 25 letech novou vánoční písničku Na vločce. Po koncertech budou samozřejmě i autogramiády a já se nemůžu dočkat, až s radostí podepíšu první nové vinyly nebo cd svým fanouškům. Bude to můj po šesti letech splněný sen,” uzavírá zpěvačka.
Odkazy na vstupenky najdete na anna-k.cz/koncerty/ 
9.11. – Chomutov, Divadlo
16.11. – Český Krumlov, Městské divadlo Český Krumlov
22.11. – Jihlava, Dům kultury a odborů
23.11. – Brumov – Bylnice, Kulturní dům
1.12. – Klášterec nad Ohří, Kulturní centrum
7.12. – Kolín, Městské divadlo Kolín
9.12. – Hradec Králové, Petrof Gallery
14.12. – Svitavy, Fabrika
16.12. – Třinec, Divadelní sál Trisia
20.12. – Olomouc, Kino Metropol