Čerstvá jména hudební scény v Chomutově


Čtvrtý ročník butikového festivalu Moody Moon Noize proběhne letos v Chomutově. Pořadatelé putovní akce, časopis Full Moon a pořadatelské kolektivy Heartnoize a Mood, se tentokrát spojili se spolkem Kuprospěchu a společně oživí hned několik pozoruhodných městských prostor – například Oblastní muzeum, kostel sv. Kateřiny, barokní jezuitskou kolej či Městský park. Festival se odehraje během tří dnů od 24. do 26. srpna.

Dramaturgie festivalu přináší to nejlepší z české hudební scény včetně dosud neobjevených klenotů, to vše dle předních hudebních publicistů. Festival je žánrově zcela rozkročen, od klasické hudby a jazzu v podání uznávané české klavíristky Nikol Bókové až po temnou elektroniku kapely Body of Pain. Jedním z vrcholů festivalu jistě bude i projekce filmu Arvéd s živým hudebním doprovodem. Festival nezapomíná ani na chomutovské hudebníky a hostí i projekty nejen z České republiky.

Lístky jsou k prodeji online prostřednictvím webu GoOut, omezený počet zvýhodněných fyzických vstupenek za 490 korun je k dostání v chomutovských podnicích Café Rouge, Café44, Jídelna Labuť a Luca Tisk.