Hned tři nová pracoviště otevřou v děčínské nemocnici


Plánovaná revitalizaci v děčínské nemocnici finišuje. Hotový je pavilon pro umístění nové magnetické rezonance, gastroenterologického oddělení a interního příjmu při pavilonu interních oborů.

„Vybudování nového pavilonu s prostory pro tři zdravotnická pracoviště navázalo na v roce 2017 realizovanou, pro děčínskou nemocnici do té doby nejdůležitější investiční akci, kterou byla modernizace a zateplení objektu „I“ pro interní obory. Jsem rád, že jsme mohli původní záměr pouhé přístavby pro magnetickou rezonanci rozšířit o zázemí pro dvě další zdravotnická pracoviště, gastroenterologii a interní příjem. V letošním roce, vedle zahájení provozu na těchto pracovištích, začne v areálu děčínské nemocnice výstavba nového pavilonu Emergency včetně operačních sálů, centrální sterilizace a jednotek intenzivní péče včetně vybudování nových parkovacích míst ve dvoupatrovém parkovacím domě a modernizace energocentra,“ uvedl po prohlídce nových prostor Jiří Novák, předseda představenstva Krajské zdravotní.

Vybudování nového pracoviště magnetické rezonance v areálu Nemocnice Děčín zapadá do koncepce rozvoje nemocnic Krajské zdravotní a zajištění dostupnosti zdravotních služeb pro obyvatele Ústeckého kraje rovněž v tomto segmentu vysoce specializované péče. Podobně probíhají práce směřující ke zprovoznění pracoviště magnetické rezonance v Nemocnici Most. Po dokončení projektu tak v roce 2020 bude pracoviště magnetické rezonance dostupné v každé z pěti nemocnic Krajské zdravotní.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*