Lednový program ústeckého Café Max! Jiří Imlauf připomene Davida Bowieho


Zima je v plném proudu, stejně jako kulturní program Café Max. V lednu se můžete těšit na:

Vernisáž výstavy fotografií Vladimíra Cettla, která se uskuteční ve čtvrtek 5. ledna.

Set funku, soulu, groove a hip hopu, který vám v pátek 6. ledna naservíruje DJ PECAONE.

Vzpomínku na DAVIDA BOWIEHO, na které jsme se domluvili po uzávěrce programu s JIRKOU IMLAUFEM a PAVLEM TURKEM která se uskuteční v úterý 10. ledna pod názvem BÍLEJ VÉVODA SPÍ.

Projekt MIZEJÍCÍ ÚSTÍ, který je věnován mizejícím architektonickým skvostům severočeské metropole a který ve středu 11. ledna představí jeho autoři JAN HROUDA a ROBIN HŮDA.

Pravidelný set inteligentní elektronické taneční muziky pro dospělé, který vám v pátek 13. ledna naservíruje HONZA BARTONÍČEK.

Přednášku EVY MRÁZIKOVÉ, která bude ve středu 18. ledna mluvit o tom, proč se bojíme současného umění.
Britskou komedii PRIDE, kterou bude ve čtvrtek 19. ledna promítat JAN CIVÍN. 8) Pravidelnou nálož jazzu, funku, soulu, groove, swingu a latiny, kterou vám v pátek 20. ledna naservíruje DJ FUNKENSTEIN.

Chybět samozřejmě nebude ani MAX KVÍZ, který se tentokrát uskuteční ve středu 25. ledna a na který se bude přihlašovat v neděli 1. ledna.

Příslovečnou třešničkou na lednovém programu pak bude set pražského DJ a striktně vinylového hráče GOLDSTARA, kterému bude v pátek 27. ledna sekundovat ústecký DJ GUSTAFSON… Doufáme, že nám zachováte přízeň i v roce 2017 a že vás kultura (nejen ta maxovská) bude bavit ještě víc než v minulých letech. Těšíme se na vás!

Zdroj: Café Max