Milada Run bude


Po dlouhých týdnech nejasností ohledně pořádání sportovních akcí dostali organizátoři konečně povolení. Po dlouhých měsících individuálních tréninků se mohou sportovci těšit na závodní atmosféru s hromadným startem. O konkrétní podobě závodu a podmínkách účasti se rozhodne podle aktuální situace.

Nejpopulárnější závod seriálu Milada Tour zahájí 5. června oficiální běžecké dění na severu Čech. „Stejně jako loni i letos podpoří závod elitní běžci. Na třech různě dlouhých trasách 5, 10 a 21 kilometrů s nimi si můžete poměřit své běžecké schopnosti,“ říká za pořadatele Michal Neustupa a dodává: „Milada Tour je rodinný seriál, proto nebudou chybět ani dětské běhy v délce 500 a 1 000 metrů. V omezeném režimu bude pro nejmenší fungovat i dětský koutek či skákací hrad.“

Každý běžec obdrží v cíli kovovou medaili, bude moct využít občerstvení, koupit si funkční tričko seriálu či zkusit štěstí v tombole. Chybět nebude závodní servis.

Velkým lákadlem mimo samotný běh může být setkání s nejúspěšnějším paralympijským cyklistou planety. Šestinásobný paralympijský vítěz a šestinásobný mistr světa se stal novým ambasadorem sportovního seriálu Milada Tour. I Jiří Ježek s manželkou Soňou budou stát na startu Milada Run.

Do naplnění omezené kapacity zbývá necelých 150 míst. Registrace probíhá do konce května pouze online na webu www.miladatour.cz.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*