Milada Run bude


Po dlouhých týdnech nejasností ohledně pořádání sportovních akcí dostali organizátoři konečně povolení. Po dlouhých měsících individuálních tréninků se mohou sportovci těšit na závodní atmosféru s hromadným startem. O konkrétní podobě závodu a podmínkách účasti se rozhodne podle aktuální situace.

Nejpopulárnější závod seriálu Milada Tour zahájí 5. června oficiální běžecké dění na severu Čech. „Stejně jako loni i letos podpoří závod elitní běžci. Na třech různě dlouhých trasách 5, 10 a 21 kilometrů s nimi si můžete poměřit své běžecké schopnosti,“ říká za pořadatele Michal Neustupa a dodává: „Milada Tour je rodinný seriál, proto nebudou chybět ani dětské běhy v délce 500 a 1 000 metrů. V omezeném režimu bude pro nejmenší fungovat i dětský koutek či skákací hrad.“

Každý běžec obdrží v cíli kovovou medaili, bude moct využít občerstvení, koupit si funkční tričko seriálu či zkusit štěstí v tombole. Chybět nebude závodní servis.

Velkým lákadlem mimo samotný běh může být setkání s nejúspěšnějším paralympijským cyklistou planety. Šestinásobný paralympijský vítěz a šestinásobný mistr světa se stal novým ambasadorem sportovního seriálu Milada Tour. I Jiří Ježek s manželkou Soňou budou stát na startu Milada Run.

Do naplnění omezené kapacity zbývá necelých 150 míst. Registrace probíhá do konce května pouze online na webu www.miladatour.cz.