Mobilní očkovací týmy potkáte v Litvínově a Děčíně

Foto: KZ

Mobilní očkovací týmy dnes vyjely očkovat zájemce o podání jednodávkové vakcíny Janssen, bez nutnosti předchozí registrace, do Litvínova a Děčína. Pro očkování je vždy nutné s sebou vzít občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny.

„Krátce po poledni mobilní očkovací tým očekává v Litvínově – Janově návštěvu ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha. Ministr zdravotnictví se chce osobně přesvědčit, jak očkování v těchto lokalitách, které zajišťují právě mobilní očkovací týmy, probíhá,“ říká mluvčí krajského úřadu Martin volf..

Do očkovacího stanu v Litvínově – Janově můžou zájemci přijít v úterý 17. srpna až do 16:30 hodin před hlavní vchod Základní školy v Janově, Přátelství 160. Očkování může podstoupit i dítě starší 12 let, na místě bude přítomen pediatr.

Zájemci starší 16 let budou naočkováni i v Boleticích nad Labem dnes až do 18:00 hodin před Komunitním centrem dětí a mládeže Kamarád, Přímá ulice, Děčín – Boletice nad Labem.

Mobilní tým bude s vakcínou k dispozici pro zájemce starší 16 let v Děčíně i zítra ve středu 18. srpna od 10:00 do 18:00 hodin před vlakovým hlavním nádražím, ulice Čsl. mládeže 89/4.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*