Opět můžete jít do tří zoo na jednu vstupenku

Foto: www.kr-ustecky.cz

Od roku 2016 můžou milovníci zoo využít výhodné nabídky k návštěvě tří zahrad Ústeckého kraje – Zoo Děčín, Podkrušnohorského parku Chomutov a Zoo Ústí nad Labem.

„Návštěvníci, kteří se do akce zapojí, mají možnost navštívit zoologické zahrady napříč krajem, spojit to s pěkným výletem a seznámit se i s jinou zoo než je v jejich okolí. Velmi nás těší, že o projekt je pořád velký zájem, o čemž svědčí i počty prodaných vstupenek,“ řekl náměstek hejtmana pro cestovní ruch Zdeněk Matouš.

Návštěvníci, kteří loni zakoupili vstupenku v rámci projektu Jeden kraj – Tři různé zoo a byli vylosováni, si převzali výhru v děčínské zoo u nové expozice chápanů středoamerických.

Výhry byly zaměřeny spíše na zážitky. Letošní výherci byli dokonce z Moravy a Slezska. První oceněný vyhrál víkendový pobyt v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě, druhou cenou byl zážitkový výlet v Českosaském Švýcarsku a třetí výherce získal poukaz do Pivovarské restaurace v pivovaru Falknštejn. Výherci obdrželi i regionální produkty a propagační předměty ze všech tří zoo a volné vstupy do nového Lanového parku v Teplicích.

Projekt Jeden kraj – tři různé zoo je založen na společné vstupence, kdy návštěvník zaplatí nižší cenu než při součtu všech tří vstupů. Společná vstupenka pro dospělé stojí 260 Kč a pro děti 140 Kč. Pokud se držitelům vstupenky podaří navštívit všechna tři zařízení do 31. října, jsou zařazeni do slosování o hodnotné ceny.