Panenky v Libochovicích


Kdo by neměl rád panenky, skoro každá holčička a možná i leckterý chlapec si s nimi dovedli hrát celé dlouhé hodiny. A i když už jsou z dívek ženy a z malých kluků muži, téměř každého z nich určitě potěší pohled na hračky z jejich dětství. Tak přijměte pozvání spolku Sběratelé panenek a alespoň na jeden víkend v srpnu se staňte zase dětmi.

Ve dnech 11. až 13. srpna se v Libochovicích uskuteční akce příznačně nazvaná „Panenky v Libochovicích“. K vidění zde budou historické i retro panenky, kočárky, hračky, medvídci, nábytek a další nezbytné vybavení. Pořadatelé nezapomněli ani na pánskou část návštěvníků a připravili si pro ně modely autíček.

Na příchozí čeká bohatá tombola, upomínkové předměty a je možné, že si také odnesete svoji první panenku do sbírky. Fungovat zde bude i panenková poradna, ve které budete moci zjistit informace o donesené panence nebo třeba o její opravě.

Panenky v Libochovicích se koná ve Velkém sále Kulturního střediska U Tří. Děti od tří let 50, dospělí 100 korun a senioři nad 70 let zdarma.


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*