Setkání modelářů


V listopadu 2018 se již tradičně rozloučili v RMK Krupka všichni čeští raketomodeláři se sezónou 2018, přijeli přátelé z Německa i Slovenska. Juniorským mistrům světa byly předány poháry za vítězství v S3A, když pořadatel MS v Polsku žádné nedal.

Vedoucí týmu Věra Pavková a trenér české reprezentace Bedřich Pavka poděkovali všem reprezentantům a pomocníkům za kvalitní práci na MS 2018 v Polsku a zároveň se po dvacetiletém působení u české reprezentace rozloučili. Manželům Pavkovým se dostalo od členů reprezentace poděkování a Petr Vysloužil připravil ohňostroj, který první část setkání uzavřel. Na závěrečném setkání se soutěží trochu jinak než na letišti. V klubu se hodnotily dobrůtky od dospělých i dětí.

V soutěži O nejlepší štrůdl zvítězila rodina Tomešova, před Střeskovými a Pavlínkou Richterovou, O nejlepší dobrůtku zvítězila Renata Zoreníková před Věrou Pavkovou a Miladou Bláhovou, O nejlepší slanou pochoutku zvítězil Jakub Redlich před Monikou Strnadovou a Bedřichem Pavkou. Všechno se při společném posezení snědlo a všem chutnalo. Povídalo se až do pozdních hodin, při soutěžích na to není tolik času jako právě zde.

Bedřich Pavka, RMK Krupka – Raketomodelářský klub Krupka