SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na pražskou senzaci The Losers Cirque!


Do Ústí nad Labem znovu zavítají pražští akrobaté. Skupina The Losers Cirque Company se s novocirkusovým vystoupením v Domě Kultury objeví již podruhé. Akce se uskuteční 15. března od 19:00 hodin.

Chcete se jít na ústecké vystoupení podívat úplně zadarmo? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a dva lístky jsou vaše!

Který ústecký rodák se v představení objeví?

a) Milan Šedivý
b) Petr Landa
c) Ondřej Havlík alias En.dru

Správné odpovědi zasílejte s telefonním číslem a celým jménem na e-mailovu adresu: redakce@zistusti.cz. Jména výherců budou zveřejněna 10. března na našem webu.

První vystoupení s názvem Walls and Handbags mohli diváci navštívit v rámci 19. ročníku divadelního festivalu Kult. První setkání s Losers bylo divácky velmi úspěšné a představení navštívilo přes 500 diváků, kinosál v Kulturním Domě byl téměř vyprodán.

The Losers Cirque Company vznikli spojením akrobatického dua DaeMen, kteří se stali vítězi prvního ročníku televizní soutěže Česko Slovensko má talent, a dalších performerů z řad tanečníků.

Díky tomu vznikl první projekt s názvem The Loser(s). Novocirkusové představení The Loser(s) odráží fakt, že v dnešním zrychleném tempu společnosti mnoho lidí ztrácí svoji osobnost a vizi svého soukromého i partnerského života. Proto si pokládá otázku, kde se nalézají naše hranice, kdo je naším vzorem, láskou a partnerem. V projektu The Loser(s) se mimo jiné objeví například Petr Horníček z dua DaeMan a v roli komentátora a letušky Ondřej Havlík – En.dru.

Vstupenky na představení The Loser(s) je možné koupit v prodejně Swis v Ústí nad Labem. Cena vstupenek do přízemí je 380 korun a na balkon 220 korun.