V jirkovském divadle se sešli už posedmé


V jirkovském divadle konal již 7. ročník konference na téma „Nové přístupy v péči o seniory a zdravotně postižené“, kterou tradičně pořádá MěÚSS Jirkov.

Jako každý rok byl i ten letošní nabitý přednáškami, prezentacemi od renomovaných přednášejících, jakým byl např. Zdeněk Kalvach, Martina Venglářová nebo Radkin Honzák.

„Účastníci z řad sociálních služeb a zdravotnické péče ohodnotili velmi kladně jednotlivá témata přednášejících, v nichž se přednášející dotkli třeba i takových témat jako jsou vztahy na pracovišti motivace k práci, spolupráce s rodinou klienta anebo psychopati mezi námi,“ popisuje Blanka Koblicová z Městského ústavu sociálních služeb Jirkov.

Doplňkovým programem byla prezentace firem, které spolupracují se sociálními službami a jsou těchto služeb nedílnou součástí, jako jsou např.  TENA, MK Market, 2 P Servis nebo Ag foods.

„Pro zpestření konference proběhla na závěr tombola, kdy si většina účastníků odnesla domů malý dárek. Další dárek obdržela účastnice, která ještě nikdy konferenci nevynechala a byla zde tedy po sedmé,“ dodává Blanka Koblicová.

Ředitelka MěÚSS Jirkov Eva Šulcová se na závěr se všemi rozloučila a pozvala je na další ročník, kde by jedním z témat měl být „Syndrom vyhoření“.