Winter Milada Run se blíží


Odložený Winter Milada Run se rychle blíží. Největší zimní závod regionu s více než 500 přihlášenými běžci odstartuje svůj 4. ročník už v sobotu 5. února. V rámci závodu pořadatelé vyhlásí i nejlepší sportovce celého seriálu Milada Tour za rok 2021.

„Atmosféra už sice nebude vánoční, tak jako měla být v prosinci, ale malá zimní a světelná výzdoba chybět nebude. I občerstvovací stanice vyladíme do zimního období. Vodu a čaj doplní svařák, ovoce pak třeba vánočky,“ říká za pořadatele Michal Neustupa a dodává, že v zázemí sportovní haly se po celý den mohou nechat závodníci vyfotit v tématickém fotokoutku. Pro děti bude připraveno oblíbené malování na obličej.

Hlavním zážitkem pak bude po dlouhé covidové odmlce právě start běžců do zimního závodu. Pro dospělé běžce připravujeme klasické trasy na 5 a 12 km. Na děti čeká symbolických 500 a 1 000 m.

V cíli se mohou všichni těšit na zimní kovové medaile a Ti nejlepší na skvělé ceny včetně tradičních skleněných trofejí. Nezapomeňte, že oceňujeme drobnostmi i jednotlivé kategorie.

Zajímavé bude vyhlašování nejmenších běžců, kteří dostanou své ceny zabalené jako dárek. Na všechny děti samozřejmě čeká funkční tričko zdarma.

Po vyhlášení závodu bude následovat již zmíněné slavnostní vyhlášení celého seriálu a to jak v individuálních kategoriích, tak v kategorii týmů. O pořadí ještě není zdaleka rozhodnuto. Právě Winter Milada Run určí, kdo bude nejlepší.