Zdraví je nejdůležitějším a nejcennějším „majetkem“ každého z nás


Šestka na kandidátce KSČM je zkušený Radek Belej. Krajský radní, který chce pokračovat v započaté práci a navázat tak na úspěchy Krajské zdravotní v Ústecké kraji.

Krajská zdravotní je největším poskytovatelem lůžkové zdravotní péče v České republice a největším zaměstnavatelem v Ústeckém kraji. V posledních letech se daří vedení společnosti v čele s předsedou představenstva Jiřím Novákem, masivně obměňovat přístrojovou techniku a rekonstruovat jednotlivá zdravotnická pracoviště i celé nemocniční pavilony. Úspěch přišel díky jasné vizi a postupnému naplňování cílů, za výrazné podpory Ústeckého kraje a dotačních prostředků hlavně z evropských fondů.

Ať už jde o zachování komplexní onkologické péče pro obyvatele Ústeckého kraje v plném rozsahu, završení projektu dostupnosti magnetické rezonance ve všech svých nemocnicích, či celou řadu rozsáhlých rekonstrukcí jako je zcela nový pavilon operačních sálů v Teplicích za bezmála 400 milionů Kč. A chystají se strategické investiční akce – dostavby nemocnic v Děčíně, Ústí a Chomutově, které si vyžádají zajištění finančních prostředků ve výši zhruba 3 miliardy Kč.

Vedle renomované ústecké kardiologie vznikly dva zcela nové obory kardiochirurgie a kardioanesteziologie, s ambicemi získat pro nově vzniklé Kardiocentrum statut Centra komplexní vysoce specializované kardiovaskulární péče.

Důležitou prioritou současného vedení společnosti je sociální a mzdová politika v odměňování zaměstnanců. To, že největší devizou každé firmy jsou lidé, se prokázalo v první polovině letošního roku, kdy všechny těžce zkoušela pandemie nového koronaviru. Zdravotníci nemocnic Krajské dravotní předvedli obdivuhodnou profesionalitu a vysoké nasazení, za což si zaslouží nejvyšší uznání a poděkování.

Toto vše, co se podařilo vykonat je pro mě osobně zavazující a v dalším volebním období hodlám na tyto grandiózní úspěchy dále navazovat a pokračovat v započaté práci pro dobro Vás všech!


Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*